Amazon пропонує безкоштовне навчання українцям: розкриті деталі

Компанія Amazon надає українцям безкоштовне навчання у рамках програми ITSkills4U. У потенційних студентів є можливість вивчати можливості та послуги клауд-провайдера Amazon Web Services (AWS) та отримувати безкоштовні ваучери на сертифікати AWS Cloud Practitioner, AWS Developer Associate, AWS Solution Architect Associate та AWS SysOps Administrator Associate.

Який формат навчання у програми?

У рамках програми можна проходити курси від міжнародної компанії CloudTeam, яка є сертифікованим тренінг-партнером AWS, Microsoft Azure, Google Cloud, Microsoft 365, Citrix та RedHat. Регулярно проводяться курси по підготовці до чотирьох вищеназваних екзаменів AWS, які проходять у онлайн-форматі.

Ментори проводять вебінари та дають практичні завдання, які допомагають у підготовці до іспиту. Після навчання учасникам видається ваучер на сертифікат, є можливість скласти на платформі CloudTeam пробний тест та готуватися до іспиту по наданих матеріалах.

Які переваги дає програма?

У програми є багато переваг, і, по суті, основна перевага – безкоштовність та доступність кожному українцю. Професіонали з AWS будуть допомагати у навчанні та підготовці до екзаменів (окрім цього, є можливість вивчати польську та англійську мову). Внаслідок проходження програми можна отримати ваучер на екзамен AWS, і після успішного складання отримати міжнародно визнаний сертифікат, який можна додати у своє резюме.

Окрім цього, у програми досить гнучкий графік. У її рамках також надається доступ до безкоштовних навчальних матеріалів – вебінари, книги, підготовчі тести та багато іншого. Крім цього, учасникам пропонують вакансії від партнерів AWS.

Як взяти участь у програмі?

Для участі у програмі слід пройти анкету з декількох питань – відповісти, чи є ви громадянином України, вказати персональні дані, а також вказати інформацію про свої плани щодо навчання. Після цього слід підтвердити громадянство України.

Далі у студента буде можливість обрати один з кількох різних навчальних планів, пройти навчання, безкоштовно отримати ваучер на один з доступних іспитів, скласти іспит та отримати сертифікат. Ключовий момент – безкоштовне отримання ваучера, адже ціна ваучера на сертифікаційний іспит AWS Cloud Practitioner складає 100 доларів, а для сертифікатів AWS рівня Associate вартість складає вже 150 доларів.

Джерело ItSkills4U

Не пропустіть