Acer піддалася атаці. Хакери вимагають від компанії $50 млн

За даними Bleeping Computer, The Record та інших джерел, банда вимагачів REvil вимагає від тайванського виробника комп’ютерів Acer 50 мільйонів доларів. Скориставшись вразливістю Microsoft Exchange, хакери проникли в Мережу компанії і отримали доступ до конфіденційної інформації.

Хакери заявили, що зламали Acer минулого тижня. В якості доказів вони розмістили список даних, до яких отримали доступ. Серед них фінансові відомості, банківські кредитні рахунки, інші фінансові документи, а також інформація про співробітників.

У компанії є термін до 28 березня, щоб перевести хакерам гроші, інакше дані зіллють в Мережу.

Коли Acer запитали про ситуацію, компанія не визнала, що зіткнулася з атакою вимагача.

«Acer регулярно проводить моніторинг своїх IT-систем і від більшості кібератак компанія добре захищена. Такі компанії, як наша, досить часто піддаються атакам хакерів. Ми повідомили про нещодавні позаштатні ситуації в правоохоронні органи, а також органи з нагляду за дотриманням законодавства про захист персональних даних в декількох країнах. Ми постійно вдосконалюємо свою інфраструктуру кібербезпеки для захисту бізнесу і цілісності нашої інформації. Ми настійно рекомендуємо всім компаніям і організаціям не нехтувати кібербезпекою і бути пильними щодо будь-яких порушень мережевої активності», — заявила компанія.

Платформа Advanced Intel Andariel зв’язала порушення безпеки з уразливістю Microsoft Exchange.

Джерело engadget
Не пропустіть