5 способів покращити якість фото на iPhone

Використовуємо прості налаштування камери, завдяки яким можна значно поліпшити якість фотографій.

Налаштування за замовчуванням

Практично у кожного власника iPhone є свій “улюблений фільтр” в камері пристрою, яким він користується найчастіше. Тому буде дуже зручно, коли такий фільтр буде автоматично активуватися щоразу, коли камера використовується. Для цього потрібно просто перейти в налаштування камери і вибрати розділ “збереження налаштувань”, в якому можна зберегти недавно використаний режим камери або налаштувати фільтри і освітлення, а також можна включити «Live Photo».

Лінійна сітка

Щоб фотографії виглядали більш професійними, на iPhone можна активувати лінійну сітку. На думку фахівців, якщо розміщувати основні об’єкти в центрі перетинів ліній, то в результаті виходять якісні і правильні знімки. Для активації сітки 3×3 слід відкрити настройки камери і вибрати пункт “Сітка”.

Серійна зйомка

Коли фотографуються рухомі об’єкти, виходять розмиті знімки. Щоб усунути проблему, досить в процесі зйомки просто затискати кнопку, що відповідає за зйомку. Це активує режим серійної зйомки, завдяки якому можна забути про розмиття.

Експозиція і автофокус

За якість різкості фотографії в iPhone відповідає автофокус, а експозиція контролює і відповідає за освітлення. Проблема в тому, що автоматичний режим цих двох функцій не завжди здатний на якісний результат! Тому автоматичний режим рекомендується відключити і налаштувати функції вручну. Для цього в камері потрібно натиснути на іконку у вигляді кіл, яка розташована зверху. З’явиться пункт “Live Викл”. Після цього експозиція і автофокус відключаться. Якщо повторно натиснути на іконку, то режим знову активується.

Таймер

Щоб було зручніше себе фотографувати, рекомендується користуватися таймером. У верхньому меню камери є значок у вигляді секундоміра, на який слід натиснути і налаштувати таймер терміном від 3 до 10 секунд. Тепер можна не поспішаючи зайняти зручну позицію і насолоджуватися якісним результатом.

Завдяки вищеописаним нескладним конфігурацій можна значно поліпшити якість знімків! Можна навіть створити для них позначку з місцем розташування, завдяки якій, глянувши на знімок, можна буде відразу дізнатися, де і коли він був зроблений. Щоб активувати цю функцію слід перейти в налаштування конфіденційності, відшукати в них розділ “Служби геолокації”, вибрати “Камеру” і натиснути “При використанні програми”.


Не пропустіть