5 головних причин, чому електромобілі досі непопулярні

Компанія Castrol опублікувала результати опитування, метою якого було вияснити, наскільки практичними та зручними є сучасні електрокари. Завдяки дослідженню експертам вдалося назвати головні причини того, чому електромобілям досі не вдалося стати популярними.

Однією з головних причин більшість респондентів назвали ціну електрокарів, яка досі залишається на досить високому рівні. При цьому багато респондентів готові задуматися над покупкою електромобіля, коли середня ціна на такий транспортний засіб буде нижчою, ніж 36000$ – а саме такою є ціна середньостатистичного автомобіля в США на даний момент.

Наступною є проблема, яка з самого початку переслідує електрокари – це те, скільки часу займає процес зарядки. Якщо стандартна заправка автомобіля займає справді лічені хвилини, то електрокару знадобиться приблизно півгодини, а то й більше, що часто може створювати додаткові незручності для водія.

Ще однією важливою перешкодою для багатьох респондентів є запас ходу електрокара, який у середньому не дуже великий. Більша частина опитаних готова задуматися над покупкою електрокара, який зможе подолати маршрут “Лондон-Париж” на одному заряді акумулятора, довжина якого сягає 469 кілометрів.

Недостатньо розвинута інфраструктура для підзарядки – ще одна проблема, яку поки не вдалося побороти виробникам електромобілів. Зарядних станцій все ще в рази менше, ніж СТО, що створює додаткові незручності власникам електромобілів.

Ще одна, хоча й не настільки очевидна причина – асортимент. Електрокарів усе ще в рази менше, ніж стандартних автомобілів, які працюють на паливі. При виборі електромобіля покупець справді має не так багато моделей на вибір, відповідно, у нього менший шанс знайти ідеальний варіант для себе.

Не пропустіть