З’явились перші фото смарт-годинника Samsung Galaxy Watch Active 2

Друга модель спортивного годинника Samsung також буде позбавлена обертового безеля, але вийде вже в двох розмірах

У лютому цього року одночасно з флагманськими смартфонами Galaxy S10 компанія Samsung представила нову лінійку розумних годинників Galaxy Watch Active, яка прийшла на зміну Gear Sport. По всій видимості, експеримент виявився настільки вдалим, що південнокорейський гігант приступив до розробки наступної варіації смарт-годин.

У травні цього року з’явилася інформація про наступника Galaxy Watch Active, а тепер – перші «живі» фотографії майбутнього гаджета. Ексклюзивними знімками поділився ресурс SamMobile. Судячи із зображень, Galaxy Watch Active 2 продовжить концепцію першої моделі, і в цілому пристрій буде мало чим відрізнятися від свого попередника.

Samsung має намір випустити новий годинник в двох розмірах: 40 і 44 мм. При цьому фірмового обертового безеля, схоже, знову не передбачається. Проте є кілька змін, які можна помітити на фотографіях. Наприклад, кнопка «Додому / Харчування» отримала червону окантовку. Можливо, це щось значить або ж просто елемент дизайну, який не має нічого спільного з функціональністю.

Кнопка «Назад» стала овальною про довгастою. Задня частина годин також відрізняється круглим обідком по периметру датчика серцевого ритму. Повідомляється, що Galaxy Watch Active 2 будуть випускатися в двох варіантах – з Wi-Fi і LTE. В останньому є отвір для мікрофона між кнопками «Додому» і «Назад», а також щось схоже на решітку динаміка на зворотному боці годинника. Ємність акумулятора буде різна, але ця відмінність не суттєва: для LTE-версії вона складе 340 мА ⋅ год, а для Wi-Fi-версії – 237 мА ⋅ год. Що стосується програмного забезпечення, пристрій буде поставлятися з One UI 1.5. Для довідки, існуючі моделі смарт-годин Samsung мають версію 1.0, тому в Watch Active 2 напевно очікуються деякі нові функції.


Не пропустіть