Zoom прагне повністю переосмислити досвід віртуальних зустрічей у новому додатку для Apple Vision Pro

Цей тиждень знаменує собою поворотний момент на ринку гарнітур XR/VR, оскільки довгоочікуваний спеціальний обчислювальний пристрій від Apple, Vision Pro, має надійти у продаж 2 лютого. Зокрема, компанія Zoom обіцяє революціонізувати ландшафт відеодзвінків за допомогою ексклюзивного додатка для Apple Vision Pro.

Новий додаток Zoom інтегрований з інноваційною операційною системою visionOS і має на меті переосмислити досвід віртуальних зустрічей. Серед особливостей, що виділяються, Personas та Spatial Zoom займають центральне місце. Функція Personas забезпечує автентичне просторове представлення користувачів під час дзвінків, дозволяючи іншим бачити рухи обличчя та рук навіть без спеціальної камери, спрямованої на них.

Функція Spatial Zoom дає змогу користувачам Apple Vision Pro налаштовувати свої виклики, масштабуючи їх до найбільш підходящого розміру. Незалежно від того, чи збільшувати виклик для імітації особистої зустрічі, чи мінімізувати його, щоб він відповідав налаштуванню робочого простору, ця функція підвищує гнучкість і персоналізацію віртуальної взаємодії.

Сміта Хашим (Smita Hashim), директор з продуктів Zoom, підкреслив важливість цієї інтеграції:

“Інтеграція Zoom з Apple Vision Pro та visionOS розширює можливості нашої платформи, надаючи учасникам найкращі умови для проведення зустрічей з будь-якого місця, а також виконує наші зобов’язання щодо безперешкодної співпраці та комунікації”.

Забігаючи наперед, Zoom планує представити додаткові функції для свого додатка Apple Vision Pro навесні. Серед них – спільний доступ до 3D-об’єктів, що дозволить користувачам обмінюватися 3D-файлами та переглядати їх за допомогою гарнітури. Інтеграція з Zoom Team Chat та функція реального закріплення, що дозволяє користувачам закріплювати до п’яти учасників у будь-якій точці фізичного простору, ще більше зміцнює потенціал додатка для трансформації та оптимізації професійних робочих процесів.

Цей анонс заслуговує на увагу, оскільки він позиціонує Vision Pro як пристрій, здатний покращити робочий процес. Оскільки дзвінки в Zoom часто вважаються рутинним і дещо нудним аспектом професійного життя, обіцянка більш приємного, “захоплюючого досвіду” може суттєво вплинути на те, як професіонали сприйматимуть спеціальний комп’ютерний пристрій від Apple вартістю 3499 доларів США. Очікується, що додаток Zoom для Apple Vision Pro буде доступний для завантаження з App Store 2 лютого, що збігається з офіційним запуском гарнітури.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть