Зображення прототипу Samsung Galaxy S25 Ultra натякають на різні варіанти дизайну

Кілька місяців тому Samsung представила Galaxy S24 Ultra, а тепер з’явилися витоки про Galaxy S25 Ultra. В рамках нового витоку один з інформаторів припустив, що компанія наразі досліджує чотири прототипи варіанту Ultra з невеликими варіаціями в дизайні. Ось очікувані деталі дизайну Galaxy S24 Ultra.

Деталі дизайну Samsung Galaxy S25 Ultra

Посилаючись на джерела, інформатор PandaFlashX (ReaSufyanWaleed) на X (Twitter) припустив, що Samsung в даний час тестує чотири прототипи Galaxy S25 Ultra. Ці прототипи демонструють дизайн, який є досить схожим, з лише незначними відмінностями порівняно з моделлю Samsung Galaxy S24 Ultra.

Перший прототип має тонкі рамки й дизайн, що нагадує поточну флагманську модель. Другий має надзвичайно тонкі та витончені рамки. Третій і четвертий – тоншу рамку, причому останній має злегка закруглені краї. Примітно, що всі чотири версії мають те, що схоже на S Pen, розташоване в нижній лівій частині.

Ці витоки дизайну Galaxy S25 Ultra з’явилися досить рано, враховуючи, що запуск телефону очікується через кілька місяців. Інформатор, який надав ці дані, також попередив, що вони можуть бути не зовсім точними, і запропонував сприймати їх з дрібкою солі.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть