Знайдено спосіб додати до Face ID обличчя у масці

Видання 9to5mac виявило спосіб додати до налаштувань сканера облич Face ID зображення обличчя людини у масці. Це особливо важливо зараз, коли багато людей носять медичні маски, щоб врятувати оточуючих від можливого зараження коронавірусом COVID-19.

За замовчуванням система Face ID у смартфонах Apple нездатна розпізнати людину в масці, оскільки сенсори аналізують всі деталі обличчя, включаючи очі, рот, ніс, форму обличчя і багато іншого. В масці приблизно половина обличчя закрита, а знімати її для розблокування смартфона – означає наражати на небезпеку людей, які знаходяться поруч. Вводити пароль вручну не дуже зручно, особливо тим, хто звик до Face ID.

Якщо просто одягнути маску і спробувати додати своє обличчя в налаштування Face ID, нічого не вийде, система не зможе зафіксувати всі необхідні параметри біометрії, які відрізняють одну людину від іншої.

Як додати в Face ID обличчя в масці:

  • Зайдіть в «Налаштування» → «Face ID і код-пароль»
  • Натисніть кнопку «Скинути Face ID»
  • Натисніть кнопку «Налаштування Face ID» і відскануйте обличчя з маскою на обличчі, склавши її вертикально навпіл, щоб друга половина обличчя була відкритою
  • Зробіть два сканування з маскою, складеною навпіл

Всі ці дії, звичайно, краще проводити вдома в спокійній обстановці. Одягніть маску і перевірте, чи розблокується iPhone. Якщо не вийшло, спробуйте провести додаткове сканування. Для цього знову зайдіть в «Налаштування» → «Face ID і код-пароль» і виконайте те ж саме, що зазначено в основний інструкції, але цього разу закрийте половиною маски іншу частину обличчя.


Не пропустіть