Знайдені докази появи розблокування по обличчю в комп’ютерах Mac

Ймовірно, цьому посприяє перехід компанії на власні процесори

Деякі моделі iPhone і iPad підтримують Face ID – функцію, яка дозволяє розблокувати пристрій, просканувавши обличчя. На комп’ютерах Mac такої опції поки немає, але автори 9to5Mac знайшли свідчення того, розблокування по обличчю все-таки з’явиться в цих пристроях.

Докази виявили у беті операційної системи macOS Big Sur. Код вказав на підтримку функції PearlCamera. А це внутрішня назва Apple для камери TrueDepth і технології Face ID.

Крім того, в коді були знайдені згадки FaceDetect і BioCapture. Це все підтверджує, що Apple готує macOS до впровадження Face ID. Однак, як уточнюють в 9to5Mac, все поки знаходиться на дуже ранній стадії. Тобто потрібен якийсь час, перш ніж Apple анонсує нову модель Mac з камерою TrueDepth, що підтримує розблокування по обличчю. Швидше за все, це буде iMac, адже в MacBook Air і MacBook Pro вже є біометрична аутентифікація через Touch ID.

Драйвером впровадження Face ID в комп’ютери може стати перехід Apple на фірмові процесори. Такі платформи будуть мати необхідні технології для роботи Face ID.

Джерело 9TO5Mac

Не пропустіть