Значно легший та тонший: чим ще Samsung Galaxy Z Fold6 краще за свого попередника та конкурентів

Galaxy Z Fold6 від Samsung важитиме 239 г, що значно менше за вагу Fold5 (253 г) і лише на 2 г більше, ніж важча версія Honor Magic V2 (на 8 г більше, ніж його легша версія). Це також означає, що Fold6 важитиме стільки ж, скільки й легша версія OnePlus Open, і він на 6 г легший за найважчий варіант Open.

Але це ще не все! Згідно з тим же джерелом, яке зазвичай є надійним Ice Universe, товщина Fold6 у відкритому стані складе 5,6 мм, а в закритому – 12,1 мм. Для порівняння, зверніть увагу, що товщина Fold5 становить 6,1 мм і 13,4 мм, Honor Magic V2 – 4,7/4,8 мм і 9,9/10,1 мм, а OnePlus Open – 5,8 мм і 11,7 мм відповідно.

Звичайно, Fold6 все ще буде найтовстішим з цієї трійки, але Samsung нарешті дійсно конкурує за товщиною і вагою зі своїм більшим складним смартфоном, і це, безумовно, було довгоочікувано. Звичайно, якщо ці чутки підтвердяться, адже наразі це лише чутки, майте це на увазі.

Так чи інакше, Ice Universe продовжує стверджувати, що діагональ внутрішнього екрана Fold6 збережеться на рівні 7,6 дюйма, тоді як екран обкладинки стане ще меншим – якщо у Fold5 співвідношення сторін було 23,1:9, то у Fold6 воно зменшиться до 22:9, що зробить його ширшим і коротшим у закритому стані. Діагональ екрана також збільшується до 6,3″ з 6,2″.

Хоча Ice Universe стверджує, що ці виміри стосуються базового Fold6, інший відомий витокодавець, @OnLeaks, стверджує, що насправді вони скоріше стосуються чуток про Fold6 Ultra, оскільки його CAD-файли показують, що товщина моделі, яка не є Ultra, в розгорнутому стані становить 6,1 мм. Інтрига, як то кажуть, закручується – в той час як Fold6 тоншає (чи ні?).

Джерело GSMArena

Не пропустіть