Журналісти отримали повнорозмірні моделі iPhone 15 та 15 Pro

Інтернет-видання MacRumors роздобуло моделі корпусів iPhone 15, iPhone 15 Plus, 15 Pro та 15 Pro Max. Такі макети використовують виробники чохлів для розробки аксесуарів до офіційного випуску смартфонів.

З помітних змін щодо серії iPhone 14 – порт USB-C замість Lightning, трохи скошені кути біля торців для зручнішого хвату, новий дизайн кнопок регулювання гучності та важеля звукових режимів, матове покриття задньої кришки та Dynamic Island у всіх моделей.

Правда, наприкінці квітня стало відомо, що Apple вирішила залишити дизайн клавіш регулювання гучності в iPhone 15 Pro/Pro Max через виробничі проблеми. Ймовірно, макети було зроблено до цієї новини.

Дизайн блоку камер у всіх зразках виглядає ідентично попередникам, хоча очікується, що iPhone 15 Pro Max оснастять перископічним об’єктивом з діапазоном наближення до 6x. Ще моделі з приставкою Pro повинні отримати титанові рами замість сталевих, але ця зміна не відображена на прототипах.

До дебюту серії iPhone 15 залишається близько чотирьох місяців. Apple почне масове виробництво смартфонів найближчим часом – що напевно спричинить нові витоки.


Не пропустіть