Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін покинули Alphabet

Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін покинули холдинг Alphabet. Вони залишатимуться співробітниками Alphabet, збережуть пакети акцій і місця в раді директорів, однак безпосереднє управління холдингом передається Сундар Пічаї, генеральному директору Google.

За їх словами, є інша людина, яка зможе краще справлятися з управлінням компанією. Вони також вказали в листі, що зміни забезпечать спрощення структури керівництва. Тепер посаду генерального директора займатиме Сундар.

Західні експерти не вважають це рішення несподіваним. Холдинг Alphabet було створено в жовтні 2015 року, у нього увійшли Google та інші пов’язані з нею компанії. Тоді Пейдж і Брін очолили Alphabet, а Пічаї зайняв пост гендиректора Google. Після цього Пейдж і Брін майже перестали з’являтися на публіці і, якщо вони і брали участь у житті компанії, то робили це потайки.

Сундар Пічаї відмінно справився зі своїми завданнями на посаді гендиректора Google: запустив бренд Pixel, значно збільшив прибуток компанії, а також приймав важливі рішення щодо політики YouTube, врегулював гучні звыльнення з компанії й погодився на запуск спеціальної версії пошуковика для Китаю.


Не пропустіть