Запущено лімітовану серію ігрового ПК MAINGEAR X MSI Zero з Intel Core i7-14700K та RTX 4070 Ti Super

Компанія MAINGEAR, відома своїми високопродуктивними ігровими ПК, нещодавно представила MAINGEAR ZERO Limited Edition, нове доповнення до своєї лінійки, обмежене лише 50 одиницями. Цей реліз вирізняється унікальним підходом до естетики та продуктивності на ринку ігрових ПК.

Найважливішим нововведенням у моделі ZERO є включення запатентованої MAINGEAR специфікації MG-RC (MAINGEAR Rear Connection). Ця конструкція змінює розташування кабельних з’єднань на задню або нижню частину материнської плати, що має на меті покращити як зовнішній вигляд, так і функціональність системи. Специфікація MG-RC покликана зменшити турбулентність повітря всередині пристрою, що потенційно призводить до більш ефективного охолодження. Крім того, вона спрощує прокладку кабелів, що може полегшити майбутню модернізацію та обслуговування.

Розроблений у співпраці з MSI, ZERO може похвалитися материнською платою MSI B760M Project Zero і розміщується в корпусі MSI MAG Pano M1000 PZ White. Інтеграція специфікації MG-RC означає, що кабелі материнської плати менш помітні, що сприяє більш чистому зовнішньому вигляду пристрою.

Лімітована серія MAINGEAR ZERO стала доступною 24 січня 2024 року і, як очікується, приверне значний інтерес з боку ігрової спільноти, враховуючи обмежену кількість випущених одиниць.

З точки зору специфікацій, ZERO включає такі компоненти, як відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super, процесор Intel Core i7-14700K з 20 ядрами та 28 потоками та 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 T-Force Delta RGB 6000 МГц. Він також оснащений системою охолодження Cooler Master MasterLiquid 360L Core, твердотільним накопичувачем T-Force A44 Pro Gen4 M.2 NVMe SSD об’ємом 2 ТБ і блоком живлення MSI MAG A850GL потужністю 850 Вт. Система працює під управлінням Windows 11 Home.

Ціна MAINGEAR Zero PC становить 2499 доларів.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть