За окрему плату Mozilla Monitor може знайти і видалити вашу особисту інформацію з інтернету

Mozilla випускає інструмент, який може автоматично відстежувати брокерів даних на предмет наявності вашої особистої інформації і видаляти з них будь-які ваші дані, що потрапили в мережу. Mozilla Monitor Plus розширює можливості сервісу Mozilla Monitor (колишній Firefox Monitor), який дозволяє вам дізнатися, коли ваша електронна адреса потрапляє до витоку даних.

Ця нова платна послуга, яка коштує $9 на місяць або $107,88 на рік, має на меті проактивно гарантувати, що ваша особиста інформація не потрапить на більш ніж 190 сайтів брокерів даних. Mozilla заявляє, що це вдвічі більше, ніж кількість брокерів даних, які контролюють її конкуренти. Передплатники також отримуватимуть сповіщення про витік даних.

Щоб краще зрозуміти, наскільки поширена ця проблема, ви можете отримати безплатне одноразове сканування, яке покаже вам, чи були ваші дані виточені та де саме. Для цього вам потрібно зареєструвати обліковий запис Mozilla і вказати своє ім’я, поточне місто і штат, дату народження та адресу електронної пошти. Mozilla заявляє, що зашифрує ці дані, що, як вона зазначає, є найменшою кількістю інформації, необхідною для отримання найбільш точних результатів. Інструмент також виділятиме інформацію з “високим ризиком витоку даних” – наприклад, номери соціального страхування, дані кредитних карток і банківську інформацію – разом з порадами щодо того, як видалити ці дані.

Mozilla Monitor і Monitor Plus поки що доступні лише для користувачів, які проживають у США. Google пропонує схожий інструмент. Якщо ви підпишетеся на версію Mozilla, ви також отримаєте доступ до таких функцій, як двофакторна автентифікація, інструмент псевдонімів електронної пошти Firefox Relay і Mozilla VPN.

Джерело Engadget

Не пропустіть