За кілька днів Google назавжди видалить деякі облікові записи: як уберегти свій акаунт

Маєте обліковий запис Google, яким давно не користувалися? Якщо хочете, щоб він залишився активним, увійдіть до нього до кінця тижня.

У п’ятницю, 1 грудня, компанія Google почне видаляти облікові записи, які не використовувалися власниками два роки або більше. Видалення проводитиметься у кілька етапів. Власники таких облікових записів отримають кілька сповіщень від Google на відповідну електронну пошту, а також на адресу для відновлення (якщо така є), повідомляє Bloomberg.

Що потрібно зробити, щоб ваш контент на Диску Google, у Документах, Gmail та інших сервісах залишиться недоторканим:

– Щоб уникнути видалення облікового запису, просто увійдіть в нього хоча б раз на два роки.

– Інші дії, які підтримують активність облікового запису, включають відправку чи перегляд електронних листів, використання пошуковика Google та перегляд відео на YouTube під час входу в обліковий запис Google. Також активністю рахується взаємодія з підписками, створеними через ваш обліковий запис Google, такими як профілі сторонніх додатків та публікацій.

– Щоб зберегти вміст в Google Фото, також не забувайте періодично відкривати програму.

Це оновлення стосується лише особистих облікових записів Google, які залишалися без уваги протягом двох або більше років. Облікові записи організацій, таких як школи чи компанії, не потраплять під це правило.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть