З’явилися перші фото пристрою Presto в Apple Store – він оновлює запакований iPhone за 15 хвилин

Presto, система Apple для оновлення iPhone, які все ще знаходяться в коробці, потрохи починає з’являтися в магазинах. Команди Apple в інших країнах, окрім США, почали отримувати інформацію про те, як працює Presto. Це обладнання на основі технології NFC дозволяє оновити iPhone до останньої версії iOS без необхідності відкривати коробку.

У квітні Presto має бути розповсюджений на всі наявні у продажу iPhone від Apple. Таким чином, це не повинно вплинути лише на американські магазини Apple Store.

Presto, про існування якої стало відомо в жовтні минулого року, була розроблена командою Backstage Operations компанії Apple, яка займається розробкою інструментів і програмного забезпечення, що використовуються в магазинах Apple технічними спеціалістами та іншими працівниками магазинів. З точки зору апаратного забезпечення та функціональності, раніше вже було відомо кілька деталей, але зараз з’явилися нові.

Presto – це невеликий стелаж з двома полицями, на які можна поставити кілька пристроїв. Цей “тостер” для iPhone – це найкращий спосіб описати його – може вмістити 6 коробок одночасно. Шаблони дозволяють правильно розмістити коробку відповідно до її розміру.

Щоб встановити коробку на рейку, потрібно 20 секунд. Через 15-30 хвилин встановлюється оновлення iOS. Клієнт йде з телефоном, який все ще запакований і не потребує оновлення після увімкнення. За оцінками Apple, це може заощадити користувачам 20 хвилин, коли вони зайняті налаштуванням своєї нової покупки та просто хочуть погратися з нею.

Джерело iGeneration

Не пропустіть