З’явилися нові відомості про флагман Huawei P30 Pro

Компанія Huawei вже протягом тривалого часу продовжує пригощати своїх шанувальників новими рендерами своїх мобільних флагманів Huawei P30 і P30 Pro – обидві моделі повинні з’явитися на ринку вже зовсім скоро, хоч і офіційний анонс ще не відбувся. Його варто очікувати вже 26 березня, коли компанія остаточно повідомить дату випуску своєї моделі. Однак сьогодні в мережі з’явилися нові 3D-рендери обох моделей, судячи з яких можна сказати, що компанія насправді вміє розділяти технічний дизайн такого схожого, здавалося б, пристрою. Також видно, що кожна з двох моделей орієнтується на свого типа користувачів.

Рендери демонструють вигляд смартфонів спереду, ззаду і збоку, а тому можна чітко розгледіти різницю в різних аспектах їх технічного дизайну – зокрема, модель P30 використовує стандартний плоский дисплей, в той час як P30 Pro похвалитися трохи зігнутим його дизайном. При цьому обидві моделі мають виріз під фронтальну камеру у вигляді напів-краплі, а ззаду їх відмінні риси спостерігаються ще краще.

Незважаючи на те, що обидві моделі використовують потрійний модуль камери, тільки у розширеній версії P30 Pro спостерігається четвертий виріз під сенсор поліпшення візуальної якості знімків. Крім того, у розширеній моделі є також квадратна лінза знизу, що може вказувати на більш широкий акцент на якості камер в цій моделі. Наступною помітною відмінністю моделей є той факт, що P30 Pro вирішила позбутися роз’єму 3,5 мм, в той час як стандартна модель P30 вирішила його залишити – що в черговий раз доводить факт того, що керівництво Huawei вирішило спеціально розділити обидва пристрої насамперед по функціональною ознакою.

Таким чином, коли компанія офіційно представить свій новий флагман в двох його іпостасях, ми напевно можемо очікувати повального збільшення уваги з боку різних категорій користувачів – тому як таке технічне і дизайнерське розділення лише гратиме на руку виробникові для збільшення кількості попередніх продажів нової моделі.


Не пропустіть