З’явилися нові подробиці про Samsung Galaxy Z Flip 6 і Galaxy Ring

Схоже, що ще не анонсований Galaxy Z Flip 6 отримав невеликий приріст ємності акумулятора порівняно з Z Flip 5, згідно з протоколами тестування FCC, поміченими MySmartPrice. Також з’явилися діапазони розмірів Galaxy Ring і номіналів акумуляторів, що є гарною новиною для власників маленьких пальців, оскільки він був протестований аж до 5-го розміру.

Акумулятор Z Flip 6 має ємність 3 790 мАг, судячи зі скріншотів, якими поділився магазин. Це трохи більше, ніж 3 700 мАг, які Samsung рекламує для Z Flip 5. Якщо припустити, що це означає збільшення часу автономної роботи – що небезпечно припускати – це може бути невеликою, але бажаною зміною для телефону, який, можливо, не так вже й сильно змінюється, принаймні, судячи з рендерів Z Flip 6, які просочилися на початку цього року.

Або, якщо ви стежили за тими попередніми витоками, 3 790 мАг може стати розчаруванням: попередні чутки припускали, що Samsung тестує більшу батарею на 4 000 мАг.

Що стосується Galaxy Ring, то, схоже, він буде варіюватися від 5-го до 12-го розміру. Це відповідає розмірам Evie Ring. Але він відрізняється від Oura Ring Gen 3, який починається з 6-го і закінчується 13-м, а також від Ultrahuman Ring Air, який можна придбати в розмірах від 5-го до 14-го.

Ємність акумулятора Galaxy Ring виглядає типовою – від 17 мАг до 22 мАг, залежно від розміру. Для порівняння, останній перстень Oura Ring має ємність від 15 мАг до 22 мАг і може працювати до семи днів без підзарядки, тоді як представники Samsung заявили, що їхній перстень може працювати до дев’яти днів. Як завжди, коли справа доходить до заяв про час автономної роботи, «повірю, коли побачу» – це правильна позиція.

Джерело The Verge

Не пропустіть