З’явилися нові подробиці про розкладачку Samsung Galaxy Z Flip 6

Прямо зараз витоки та чутки про наступні складні телефони Samsung набирають обертів. Ми очікуємо побачити ці телефони в реальності вже за кілька місяців, і ми з нетерпінням чекаємо, які зміни Samsung принесе на ринок складних телефонів… якщо такі будуть. Що ж, завдяки новому витоку від відомого витоку Росса Янга, ми можемо мати уявлення про кольори Galaxy Z Flip 6.

Наразі майбутнє складних смартфонів Galaxy від Samsung дещо невизначене, оскільки ми слідкуємо за чутками про потенційну FE-версію Galaxy Z Fold 6 та/або ультра-модель. Однак це не означає, що ми не можемо стежити за чутками про старий добрий Flip-телефон.

У пості на X Росс Янг сказав, що нам слід очікувати на нові кольори на додаток до ранішого витоку. Попередній витік інформації про кольори включав світло-блакитний, світло-зелений, сріблястий і жовтий. У витоку він каже, що ці кольори все ще залишаться. Однак він згадав, що Samsung може назвати салатовий колір Mint, а сріблястий – Silver Shadow. Він також додав деякі інші кольори з меншим тиражем, які називаються Crafted Black, Peach і білий.

Ми не маємо жодних візуальних зображень того, як виглядатимуть ці кольори, але уявити це не дуже складно. Ми також не маємо жодного уявлення про те, коли саме відбудеться наступний захід Samsung Galaxy Unpacked. Однак ми очікуємо, що це буде влітку.

Оскільки минулого року Samsung оновила зовнішній вигляд своєї лінійки телефонів Galaxy Z Flip, ми не очікуємо, що компанія зробить якісь помітні візуальні зміни в цьому році. У будь-якому випадку, все одно буде цікаво подивитися, чи запропонує Samsung якісь сюрпризи.

Джерело Android Headlines

Не пропустіть