З’явились перші оцінки Need for Speed ​​Heat: деталі

Журналісти в один голос заявляють, що гра непогана, але не більше того. Нічого нового розробники не показали

8 листопада, сталася знаменна подія – в продаж вирушила незвичайна гра Death Stranding від Хідео Кодзіми. Однак крім гри японського розробника в реліз вирушила ще й нова частина Need for Speed, перші огляди на яку вже з’явилися на профільних ресурсах.

На платформі Metacritic представники ЗМІ також висловилися щодо нової частини популярного гоночного симулятора, і виявилося, що проект зустріли досить тепло, але без будь-якого захоплення. Журналісти в один голос заявили, що це просто хороша гра, але не більше того.

Почнемо з того, що з 2013 року іграм по франшизі Need for Speed ​​не вдавалося пробити стелю в 70 балів на Metacritic – журналісти не дуже шанували попередні частини, та й геймери теж. В цьому ж році оцінки вищі (на поточний момент – 74 бали), але представники ЗМІ відзначають, що в EA вирішили не створювати нову гру, а просто взяли гарні рішення з попередніх частин і «натягнули» це на більш сучасну графіку. Автори гонки взяли тюнінг з Underground, погоні з копами – з Hot Pursuit і Most Wanted, а стиль сюжетної лінії запозичили з Payback. Підсумок вийшов непоганим, але і недоліків у проекту виявилося досить багато.

По-перше, журналістам не дуже сподобалася поведінка штучного інтелекту – ви або нещадно обганяєте супротивників по трасі, або програєте їм настільки ж сильно. По-друге, погоні з поліцією, які так рекламували розробники, вийшли занадто легкими і ніякої небезпеки насправді немає, адже спіймати гонщика в охоронців закону практично ніколи не виходить. По-третє, тюнінг хоч і скопіювали з Underground, але нічого нового туди вносити не стали, хоча геймери чекали якогось прориву.


Не пропустіть