З’явилася перша у світі заправка зі штучним інтелектом і роботами-кухарями, які готують картоплю фрі

У сільській Америці є маловідома хитрість: на заправці можна отримати найкращу смажену їжу. Тепер одна мережа магазинів хоче змінити це за допомогою робота-жаровні, який приїжджає в місце, де колись жила людина, і від якого може пахнути перекуром, а може і не пахнути, і готує жахливу смажену курячу печінку.

Мережа магазинів Re-Up оголосила, що встановлює “The Wingman”, робота від Nala Robotics, який опускає кошики для смаження в гарячу олію й обвалює курячі крильця в соусі, перш ніж скинути їх у відра для споживання (принаймні, судячи з відео нижче).

Компанія заявляє, що машина буде використовувати “передові технології штучного інтелекту“, щоб надати клієнтам “повністю налаштовану смажену курку, картоплю фрі та інші пункти меню”.

Ось цитата з пресрелізу: “Wingman не хворіє, може працювати цілодобово і може ефективно готувати будь-яку страву весь час, покращуючи якість і заощаджуючи на витратах на робочу силу”.

Але магазин, вочевидь, зосереджений не лише на використанні роботів-кухарів. Засновник Re-Up Майкл Салафія каже, що “використовуючи можливості штучного інтелекту, ми можемо надати нашим клієнтам зручний, персоналізований і безпечний досвід покупок і обідів”.

Наразі Re-Up має дев’ять магазинів (і планує відкривати більше), в тому числі один, який щойно відкрився в Мельбурні, штат Флорида, неподалік від міжнародного аеропорту Мельбурна Орландо. Інші локації в Джорджії, Міссісіпі, Флориді та Алабамі перераховані на сайті Re-Up, на якому також є зображення роботизованої руки, що занурює свій роботизований палець у лате.

Роботизовані кухні не є чимось нечуваним. McDonald’s вже деякий час намагається впроваджувати роботизовані інновації, так само як і Chipotle. Nala анонсувала свою машину Wingman у 2022 році, але вона також пропонує машини, які роблять сендвічі та піци. Можливо, за роботами-кухарями майбутнє. Принаймні, вони не шокуюче дорогі, не ламаються, і вести бізнес на їхній основі не надто складно. Але це майбутнє важко уявити, дивлячись на те, як робот повільно намазує бутерброд.

Джерело The Verge

Не пропустіть