З’явилася інформація про камеру Xiaomi MIX Flip та інші подробиці

Компанія Xiaomi працює над новим складним смартфоном MIX Flip. GSMChina вже підготував очікуваний рендер пристрою, і ми більш-менш знали, на який смартфон можна очікувати. Тепер команда Android Headlines показує датчики камери MIX Flip, але на цьому все не закінчується. Одночасно з цим просочилися такі деталі, як роздільна здатність екрана пристрою.

Складаний смартфон Xiaomi очікувався ще з минулого року. Однак тогорічна модель MIX Flip, ймовірно, була закинута. Виявилося, що китайський бренд почав розробку нової складної моделі в жовтні. У жовтні з’явилися номери моделей “2405CPX3DG / 2405CPX3DC”. Цифра “2405” на початку номерів моделей означає травень 2024 року. Очікується, що MIX Flip буде офіційно представлений у травні-червні. До того, як пристрій буде представлений, деякі деталі вже почали витікати.

MIX Flip матиме подвійну камеру на задній панелі. Основна камера – 50-мегапіксельна Light Hunter 800, і ми вже бачили цей сенсор на Redmi K70 Pro. Друга камера – 60-мегапіксельна Omnivision OV60A. Вона має 2-кратний оптичний зум. Крім того, ви зможете використовувати камери на задній панелі як фронтальні. Тому що під камерою є невеликий екран.

MIX Flip має кодову назву “ruyi” і був помічений в Mi Code. Xiaomi продовжує працювати над MIX Flip. Скріншот вище підтверджує наявність невеликого екрана на задній панелі пристрою. Інформація, отримана Android Headlines, не обмежується лише цим. Також стала відома роздільна здатність екрана MIX Flip.

Очікується, що MIX Flip матиме роздільну здатність екрана 1,5K. Xiaomi 14 Pro та Redmi K70 Pro мають роздільну здатність 2K. Тому значення щільності встановлено на “560”. Але на MIX Flip, схоже, встановлено значення “520”, що менше, ніж 560. Це є доказом того, що роздільна здатність екрана менша за 2K. Він має бути випущений з очікуваною роздільною здатністю екрана 1,5K.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть