YouTube висловився не проти гомофобських висловів

Адміністрація відеосервісу не бачить порушень у роликах, в яких західного журналіста обзивають гомофобськими прізвиськами

Офіційний Twitter-аккаунт команди YouTube заявив, що відео з гомофобськими висловлюваннями не порушують правила відеохостингу, через що ролики не будуть видалені. Це сталося після досить масштабної дискусії західних користувачів Twitter про те, чи доречні сказані «ютубером» Стівеном Краудером (Steven Crowder) принизливі прізвиська журналіста Карлоса МАЗи (Carlos Maza) з акцентом на нетрадиційну сексуальну орієнтацію останнього.

Стівен Краудер вже близько двох років випускає відеозаписи, в яких називає Карлоса Мазут гомофобськими прізвиськами: «Містер Гей Вокс» ( «Mr. Gay Vox»), «гей-латинос з Вокс» ( «gay Latino from Vox»), «мексиканський гей »(« gay mexican ») і подібними. Це сталося з тих пір, як журналіст почав працювати в компанії Vox Media. Останнім часом багато прихильників Карлоса МАЗи почали скаржитися модераторам YouTube на ролики Стівена Краудер, однак, як виявилося, безуспішно: 5 червня офіційний Twitter-аккаунт розробників сервісу заявив, що відеозаписи популярного каналу не порушують правила платформи.

“Протягом останніх декількох днів наші команди детально досліджували відеозаписи, на які приходили скарги. Хоча ми побачили, що його висловлювання явно негативні, розміщені на відеохостингу ролики не порушують правила платформи. Як відкритий сервіс нам вкрай важливо дозволити всім – від авторів до журналістів і телеведучих – висловлювати свою думку в рамках нашої політики. Думки можуть бути глибоко образливими, але вони не порушують правила сервісу і залишаться на нашому сайті.


Не пропустіть