YouTube тепер дозволяє використовувати ШІ для створення 30-секундних інструментальних композицій Dream Track

YouTube часто тестує нові функції для сайту, які варіюються від змін у користувацькому інтерфейсі до інструментів штучного інтелекту і всього, що між ними. Останній тест відеоплатформи пов’язаний саме з ШІ, з новою опцією Dream Track.

YouTube вперше представив Dream Track у листопаді 2023 року. Це один із багатьох експериментів платформи зі штучним інтелектом, який дозволяє користувачам створювати 30-секундні саундтреки до короткометражок за участю таких виконавців, як Demi Levato, Papoose, T-Pain і John Legend. Після вибору виконавця створюється голос цього артиста, згенерований штучним інтелектом, який автор може використовувати у своєму короткометражному фільмі.

Останнє оновлення Dream Track тепер дозволяє авторам створювати 30-секундні інструментальні композиції. Як пояснює YouTube:

Тепер автори в новій експериментальній групі можуть вводити текстові підказки лише англійською мовою та вибирати музичний жанр (поп, хіп-хоп, кантрі тощо), щоб генерувати 30-секундні інструментальні саундтреки, що не зациклюються.

Це не єдиний інструмент зі штучним інтелектом, який з’явився на YouTube цього місяця. Лише кілька тижнів тому на платформі з’явилася функція «Перейти вперед» для підписників YouTube Premium. Ця функція дозволяє переходити до найкращих частин відео, поєднуючи дані користувача та ШІ, щоб передбачити, що саме ви хотіли б переглянути.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть