YouTube розширить батьківський контроль

У найближчі місяці на відеохостингу YouTube з’явиться можливість створювати акаунти з батьківським контролем, які дозволятимуть батькам фільтрувати контент, який переглядає їхня дитина. Контрольовані облікові записи дозволять налаштувати контент і обмежити деякі функції.

Через контрольовані акаунти Google батьки зможуть на свій розсуд фільтрувати доступний для дитини відеоконтент. Будуть доступні три категорії:

  • «Дослідження» — для дітей віком 9-13 років. Встановивши це налаштування, діти зможуть переглядати «відеоблоги, навчальні посібники, ігрові відео, музичні кліпи, новини, освітній контент тощо»;
  • «Побачити більше» — для дітей від 13 років. Дитина отримає доступ до «більш широкого діапазону відео, а також зможе переглядати прямі трансляції для вищезазначених категорій»;
  • «Більша частина YouTube» — для підлітків старшого віку. Цей парамент дозволить дитині отримати доступ до всього контенту, крім відео з віковими обмеженнями (21+). У компанії додали, що категорія буде містити відео на «делікатні теми, які можуть підходити тільки для підлітків старшого віку».

У дитячих акаунтах не буде відображатися персоналізована реклама та оголошення з деяких категорій. Крім того, користувач такого аккаунта не зможе залишати коментарі, публікувати відео та здійснювати покупки в додатку.

Крім можливості фільтрувати контент, батьки зможуть переглядати історію переглядів і пошуку своїх дітей.

Джерело engadget

Не пропустіть