YouTube офіційно запустив мобільні ігри на iPhone: як скористатися

YouTube – остання компанія, яка представила мобільні ігри, доступні за межами App Store, сьогодні оголосила про офіційний запуск «Playables» в додатку YouTube.

Playables – це безплатні ігри, в які можна грати на сайті YouTube або в додатку YouTube для iPhone та iPad. Наразі доступно понад 75 ігор, серед яких Angry Birds Showdown та Cut the Rope.

YouTube фокусується на «легких, розважальних іграх», тому багато з варіантів – це ігри, в які можна грати протягом короткого періоду часу, а не довші ігри, які ви можете знайти в App Store. Прогрес гри зберігається, а YouTube відстежує найкращі результати за весь час.

Поки YouTube тестував цю функцію, вона була доступна для невеликої кількості користувачів на окремих ринках, але на сьогодні ігри відкриті для всіх і стають більш доступними. Доступ до ігор можна отримати в додатку для iOS, перейшовши в меню «Дослідити» та обравши розділ «Ігри».

Нагадаємо, Netflix пропонує добірку вбудованих ігор з 2021 року, а також почав тестувати ігри на Apple TV. Інші компанії, як-от The New York Times, також пропонують спеціальні ігри.

Джерело MacRumors

Не пропустіть