YouTube Music тепер дозволяє завантажувати музику з сайту на комп’ютер

YouTube Music, спеціалізований музичний потоковий сервіс від Google, робить прослуховування музики в режимі офлайн більш доступним завдяки можливості завантажувати музику для свого вебдодатка. Ця довгоочікувана функція приводить вебсайт у відповідність до його мобільного додатку, дозволяючи користувачам зберігати пісні та плейлисти для прослуховування навіть без підключення до інтернету.

YouTube вже деякий час тестує цю функцію, але, схоже, з 29 березня вона стала більш доступною. Хоча функція ще не доступна для всіх, деякі користувачі отримують повідомлення “New! Завантажуйте музику для прослуховування в автономному режимі” на вкладці “Бібліотека”.

Зберегти музику для прослуховування в автономному режимі дуже просто. Перейдіть на сторінку альбому або синглу і знайдіть кнопку завантаження, розташовану між пунктами меню “Зберегти в бібліотеку” і трикрапкою з переповненням.

Хоча мобільний додаток вже давно підтримує офлайн-прослуховування, відсутність нативного десктопного додатка робила цю функцію недоступною на комп’ютерах. Так само, як і в мобільному додатку YouTube Music, завантажений з інтернету контент отримує власну вкладку “Завантаження” у вашій бібліотеці, а зручні фільтри дозволяють сортувати за плейлистами, подкастами, піснями або альбомами.

Офлайн-завантаження у вебдодатку зараховуються до ліміту завантажень YouTube Music на 10 пристроїв, який є досить щедрим, щоб не турбувати більшість користувачів. Як і у випадку з мобільним додатком, термін дії офлайн-завантажень закінчується, якщо ваш пристрій не під’єднується до інтернету принаймні раз на 30 днів.

Ми можемо очікувати, що ця функція буде поступово впроваджуватися для більшої кількості користувачів YouTube Music найближчим часом.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть