Як зробити скріншот на телефоні

Треба лише натиснути дві кнопки. Можете спробувати прямо на цій статті.

Як зробити скріншот на Android

На всіх смартфонах під управлінням Android починаючи з версії 4.0 діє універсальне поєднання клавіш для знімків екрану. Воно працює на гаджетах будь-яких виробників.

Одночасно натисніть і утримуйте кнопку живлення і зменшення гучності приблизно 2 секунди, поки не почуєте характерний звук затвора камери.

Після цього скріншот з’явиться в додатку «Фотографії». Його також можна швидко відкрити, якщо натиснути на відповідну іконку в шторці повідомлень.

Як зробити скріншот на iOS

У смартфонах Apple скріншоти робляться трохи інакше. На iPhone X і новіших пристроях використовується одне поєднання, а на ранніх моделях – інше.

Щоб зробити скріншот на iPhone X, XS, XS Max, XR, натисніть і утримуйте бічну кнопку, а потім, не відпускаючи її, відразу ж натисніть клавішу збільшення гучності.

Для знімка екрана на iPhone 8 і більш ранніх моделях одночасно натисніть і утримуйте 1 секунду кнопку живлення і кнопку «Додому», а потім відпустіть їх.

В обох випадках скріншот автоматично збережеться у «Фотографії». На iOS 11 і новіших версіях створену картинку можна відразу ж відредагувати, натиснувши на превью знімка внизу екрану.


Не пропустіть