Як зробити екран смартфонів Android яскравішим, а термін служби батареї тривалішим: інструкція

Правильне налаштування функції “Адаптивна яскравість” зробить використання гаджета в рази приємнішим, особливо просто неба.

Функція “Адаптивна яскравість” допоможе користувачам не тільки краще взаємодіяти зі своїми Android-смартфонами за різного освітлення, зменшивши навантаження на очі, а й продовжить термін служби акумулятора. Як нею скористатися, розповідає сайт Android Police.

Навіщо потрібно встановлювати адаптивну яскравість

Завдяки адаптивній яскравості користувачам не доведеться вручну змінювати рівні яскравості, коли вони перебувають на вулиці в сонячний день або користуються телефоном у темній кімнаті. Якщо функція не працює належним чином, її скидання має допомогти вирішити проблеми.

Адаптивна яскравість залежить від вбудованих датчиків, які можуть бути занадто чутливими. Вона періодично налаштовується залежно від того, як користувачі взаємодіють із повзунком яскравості у швидких налаштуваннях. Адаптивну яскравість не слід плутати з автоматичною яскравістю. Остання змінює яскравість залежно тільки від навколишнього освітлення.

Скидання адаптивної яскравості до стану “За замовчуванням” є важливим кроком з усунення неполадок і змушує функцію наново калібруватися й адаптуватися до користувацьких уподобань та умов навколишнього освітлення.

Адаптивна яскравість є частиною додатка Device Health Services, кнопка скидання знаходиться на інформаційній сторінці додатка в меню налаштувань. Деякі пристрої Google Pixel і деякі смартфони від інших виробників не мають цієї спеціальної кнопки.

Щоб скинути функцію, потрібно перейти в “Налаштування” — “Застосунки” — прокрутити список застосунків або знайти службу Device Health Services і тапнути — натиснути “Сховище та кеш” — вибрати “Керування простором” — “Скинути адаптивну яскравість” — натиснути ОК, щоб підтвердити і зберегти свій вибір. Функція повернеться до заводських налаштувань за замовчуванням.

Очищення даних адаптивної яскравості

Якщо метод скидання адаптивної яскравості не працює, потрібно очистити кеш і дані сховища. Робиться це так: у списку додатків вибрати “Служби працездатності пристрою” — “Очистити всі дані” — “ОК”, щоб підтвердити дію.

Цей варіант слід розглядати в крайньому разі. Усе в застосунку Device Health Services, включно зі статистикою батареї, буде видалено після натискання кнопки.

Як вимкнути адаптивну яскравість

Адаптивна яскравість може заважати в разі часто змінюваних умов освітленості. Функцію можна вимкнути. Власники смартфонів Samsung можуть зробити це в панелі швидких налаштувань. Власникам Google Pixels та інших моделей необхідно перейти в “Налаштування” — “Дисплей” — перевести перемикач поруч з “Адаптивна яскравість” у положення “вимкнено”.

Вимкнути адаптивну яскравість у швидких налаштуваннях можна так: провести пальцем униз по екрану екрана, щоб повністю розгорнути панель швидких налаштувань. Торкнутися триточкового значка поруч зі смугою яскравості. Натиснути кнопку перемикання поруч із написом “Адаптивна яскравість”.


Не пропустіть