Як виглядатимуть нотбуки у 2100 і 2500 році: думка штучного інтелекту (фото)

Ви уявляли коли-небудь собі, як виглядатиме звична всім техніка через кілька десятків років? Ми ні, а ось штучний інтелект має чітке уявлення про це. Подивімось, який вигляд матимуть ноутбуки у 2100 і навіть у 2500 році.

2100 рік

Тут особливої уваги заслуговує крайній справа екземпляр. Що це за квадрати замість клавіатури? Можливо, в 2100 році літери вводитимуть лише голосом?

А тут бачимо якусь цілу телекомунікаційну систему, у яку входить ноутбук, годинник, система камер і якісь дивні екранчики внизу.

Як виглядатиме ноутбук у 2500 році?

“Я створив уявлення того, як можуть виглядати ноутбуки у 2500 році. Уявіть собі пристрої, які перевершують усе, що ми знаємо сьогодні: вони можуть бути повністю голографічними, здатними з’єднуватися з нашими думками та емоціями, або навіть мати власну свідомість для взаємодії з користувачем. Технології можуть бути настільки інтегрованими, що ноутбук стане невіддільною частиною нашого повсякденного життя, адаптуючись до наших потреб та змінюючись разом з нами”, – пише штучний інтелект.

 

Корпус ноутбука стане дуже тонким і якимось прозорим.

Неможливо не помітити величезну кількість літаючих об’єктів – літаків, машин і навіть щось схоже на НЛО.

 

Можливо, ноутбук буде вбудований у руку?

Уявіть собі, що всі функції ноутбука доступні прямо на вашій шкірі, з можливістю викликати екран або клавіатуру за допомогою простого жесту або думки. Технології постійно розвиваються, тому хто знає, можливо одного дня це стане реальністю!

Як виглядатиме офіс майбутнього

У майбутньому в офісах ШІ бачить багато проєкційних дисплеїв.

Фото згенеровані штучним інтелектом


Не пропустіть