Як виглядатимуть автомобілі у 2100 році: ми запитали у штучного інтелекту, що він про це думає (фото)

А ви коли-небудь уявляли собі, якими будуть електрокари, скажімо, через 50 чи навіть 70 років? У фільмах про майбутнє говорили про літаючі автомобілі, безпілотні і навіть таксі-роботи. Це все уже є, а не у 2500 році, як говорилось раніше. Тому ми спитали у ШІ, як він вважає, як виглядатимуть автомобілі у 2100 році. Давайте подивимось, що з цього вийшло.

2100 рік

Авто від відомого німецького бренду Mercedes, як вважає ШІ, будуть схожими на гіперкари.

Форма цього авто ще більш обтічна. Схоже, воно призначене для міста. Але найцікавішими, на нашу думку, є колеса.

“До того часу вони можуть бути повністю автономними, добре інтегрованими зі штучним інтелектом і, можливо, навіть здатними змінювати форму чи колір відповідно до вподобань своїх користувачів. Вони можуть бути оснащені вдосконаленими системами накопичення енергії, що дозволяє працювати на неймовірно великі відстані без підзарядки. Крім того, вони можуть бути виготовлені з нових, стійких матеріалів, які самовідновлюються або повністю переробляються”, – вважає ШІ.

Нейромережа додає, що дизайн також може відображати зміни в тому, як ми використовуємо транспортні засоби, з акцентом на комфорт і функціональність, перетворюючись на мобільні житлові простори, а не просто на засоби пересування. Також можливо, що електромобілі стануть частиною більшої взаємопов’язаної транспортної системи, спілкуючись один з одним та інфраструктурою для оптимізації транспортного потоку та споживання енергії.

Салон авто

Зображення згенеровані ШІ


Не пропустіть