Як правильно заряджати гаджети від прикурювача, щоб не розрядити акумулятор в авто

У зв’язку з масовими вимкненнями світла однією з чудових можливостей для зарядки гаджетів, наприклад, смартфонів та ноутбуків, може бути автомобіль. Та мало хто знає, як правильно це робити, щоб не розрядити акумулятор в авто.

По-перше, завжди використовуйте оригінальні або сертифіковані зарядні пристрої та кабелі. Дешеві аналоги можуть споживати більше енергії та перевантажувати електричну систему авто.

Заряджайте гаджети лише під час руху автомобіля. Коли двигун працює, він генерує електрику, тому заряджання не впливає на акумулятор. Уникайте заряджання при вимкненому двигуні. Це може швидко розрядити акумулятор машини, особливо якщо під’єднано кілька пристроїв одночасно.

Використовуйте роз’єм живлення гнізда запалювача лише за призначенням – для заряджання. Не підключайте інші енергоємні пристрої, як-от обігрівачі чи холодильники.Краще не заряджати одразу кілька гаджетів. Це збільшує навантаження на електросистему.

Якщо не плануєте використовувати автомобіль протягом тривалого часу, від’єднуйте зарядні пристрої, щоб запобігти розрядженню акумулятора. Регулярно перевіряйте стан автомобільного акумулятора та заряджайте його у випадку розряджання.


Не пропустіть