Як позбутися реклами на телефонах Xiaomi

Оболонка MIUI на телефонах Xiaomi показує користувачам стільки реклами, що її жартівливо називають ADUI (від слова advertisement – реклама)

Фірмова оболонка MIUI на телефонах Xiaomi показує користувачам стільки реклами, що її жартівливо називають ADUI (від слова advertisement – реклама). Якщо хочеться продовжувати користуватися телефоном Xiaomi, але вже без реклами, її можна заблокувати.

  1. Забрати права у MSA

Першим кроком потрібно зменшити права в системного додатка MSA. Для цього необхідно зайти в налаштування та перейти в розділ додаткових налаштувань. У пункті «Авторизація та відкликання» знайдіть MSA та вимкніть йому доступ. При цьому необхідно, щоб смартфон був під’єднаний до інтернету. Xiaomi не хоче, щоб ця програма припиняла свою нормальну роботу, і тому щоразу відновлює повні права для неї. Вимикайте доступ для MSA щоразу після його відновлення, поки прошивка не перестане його вмикати.

  1. Персональна реклама

У розділі додаткових налаштувань зайдіть у меню «Приватність». Відшукайте пункт «Персональні рекламні рекомендації» та вимкніть відповідний сервіс.

  1. Реклама в Mi Security та Mi Browser

У налаштуваннях смартфона зайдіть у розділ «Додатки» та відшукайте програми Mi Security та Mi Browser. Зайдіть послідовно в кожну з них та натисніть іконку меню (у вигляді горизонтальних смуг справа вгорі). Вимкніть пункти «Отримувати рекомендації» та «Персональні служби».

  1. Реклама у Mi Music та Mi Video

Повторіть попередній пункт, але цього разу для музичного програвача Mi Music та відеоплеєра Mi Video. Також зайдіть у Mi Video, тапніть «Акаунт» і перейдіть у налаштування. Вимкніть «Рекомендації» та «Push-повідомлення».

  1. Реклама у Mi File Manager, ПапкахЗавантаженнях

Вимкнути рекламу у стандартному файловому менеджері, папках і в завантаженнях можна так само, як для Mi Browser та Mi Security.

  1. Реклама в темах MIUI Themes

Позбутися реклами в додатку тем оформлення MIUI Themes можна, зайшовши в нього та перейшовши в «Акаунт». У налаштуваннях потрібно відключити рекомендації.

Джерело techtoday.in.ua

Не пропустіть