Як переглянути знову закриті повідомлення на на Android

Ці 2 методи можуть врятувати в ситуації, якщо ви закрили щось важливе.

Кожен активний користувач мобільних телефонів щодня отримує десятки повідомлень. Вони сипляться з месенджерів, додатків, веб-сайтів, повідомляючи про зустрічі, події, нові товари і так далі. Той, хто не заплутується в цьому морі повідомлень, беззаперечно, може вважатись героєм. Якщо не закрив випадково повідомлення, не встигнувши прочитати його.

Якщо вам знайома така ситуація, то ми розповімо, що робити в таких випадках і як відкрити один раз закрите повідомлення, навіть якщо з того моменту пройшло кілька днів.

Закриті повідомлення не пропадають безслідно і їх завжди можна знайти. Існує два способи переглянути повідомлення на Android, які ви випадково закрили. Перший – штатний. Він підійде не всім, тому що далеко не кожна оболонка містить у собі таку можливість. Переконатися, чи зберігає ваш смартфон історію всіх вхідних повідомлень, можна досить легко.

Для цього на робочому столі натисніть пальцем на будь-яку вільну область і дочекайтеся активації меню з налаштувань. Відкрийте вкладку “Віджети”, прокрутіть список доступних віджетів, які можна винести на робочий стіл, і виберіть ярлик “Налаштування”. Далі у вікні перегляньте всі доступні варіанти і, якщо там є віджет “Історія повідомлень”, додайте його на робочий стіл. Поверніться на робочий стіл, відкрийте віджет і перегляньте всіе повідомлення, що Ви отримували за останній час.

Якщо в прошивці вашого смартфона немає такої можливості, вам стане в нагоді додаток Unnotification. Він зберігає історію вхідних повідомлень, таким чином можна побачити навіть ті, які ви випадково закрили.

Скачайте додаток Unnotification на свій смартфон з Google Play, після установки відкрийте йому доступ до управління повідомленнями. Тепер, коли вам прийде повідомлення, ви зможете закрити його, а потім відкрити Unnotification і знайти його там.

А якщо повідомлень занадто багато, у додатку є зручний пошук за датою, за назвою програми та за змістом повідомлення. Взагалі додаток Unnotification дуже простий. Відкриваючи його, ви одразу потрапляєте в розділ з повідомленнями, які вам надходили з моменту установки. Однак при необхідності ви зможете самостійно налаштувати автоматичне видалення всіх повідомлень, наприклад, через 30 днів.

Таким чином ви не будете плутатися в великій кількості повідомлень, яких з кожним днем ​​ставатиме тільки більше. А ще в Unnotification є нічна тема.

Джерело androidinsider

Не пропустіть