Як оновитися до Windows 11 просто зараз

Сьогодні компанія Microsoft зробила офіційний реліз Windows 11 по всьому світу. Оновлення повністю безкоштовне для користувачів Windows 10 з сумісними ПК. Але, як і з будь-якою іншою ОС, оновлення не стало доступним одразу всім, і багатьом користувачам Windows 10 доведеться довго очікувати того самого сповіщення про можливість оновлення. Але чи варто очікувати? Насправді все можна зробити вже зараз, скачавши та встановивши нову версію Windows.

Слід також врахувати, що, на відміну від попередніх версій Windows, ви можете не отримати запрошення для інсталяції Windows 11, якщо ваш комп’ютер не підпадає під стандарти. Це не означає, що ви не можете встановити Windows 11, але офіційна політика компанії Microsoft полягає в тому, що в такому випадку вам слід скачати ISO-файл Windows 11 та встановити вручну (щоправда, немає гарантії щодо автоматичних оновлень).

Тепер, коли компанія почала розсилати оновлення, ви можете перевірити, чи доступне воно для вашого комп’ютера, зайшовши у “Налаштування”>”Оновлення Windows”. У випадку, якщо у вас немає повідомлення про оновлення і ви не бачите сповіщення щодо готовності комп’ютера до інсталяції Windows 11, вам слід завантажити додаток Microsoft PC Health App (за цим посиланням), який точно відобразить цю інформацію.

У випадку, якщо ваш комп’ютер підпадає під критерії Microsoft, слід зайти на сторінку завантаження Windows 11. У випадку, якщо ви хочете піти простим шляхом, слід завантажити додаток Windows 11 Installation Assistant та діяти згідно з інструкціями, але є й інший, традиційний варіант: створити завантажувальну флешку з файлу образу Windows 11 (ISO).


Не пропустіть