Яблуко виявиться рівно в центрі. І в цьому є особливий сенс

За відомостями дизайнера Веніаміна Гескіна, у смартфонів Apple нового модельного ряду зміниться розташування логотипу. Надкушене яблуко розміститься рівно посередині задньої кришки, а не у верхній частині.

Про те, що логотип зміститься нижче, першими дізналися виробники аксесуарів. Apple розповіла їм, в якому місці у чохлів потрібно зробити виріз, щоб яблуко було видно.

Зсув логотипу може виявитися не тільки естетичним рішенням (до того ж, досить спірним), у нього напевно є практична мета. Не виключено, що нові моделі iPhone будуть оснащені підтримкою бездротової зарядки. У місці логотипу енергія проникає в корпус з найбільшою інтенсивністю через менший шар фарби або її повної відсутності. Логічно, що смартфон варта класти на зарядний пристрій рівно посередині, щоб він був максимально стійким і не ковзав.

Презентація нової лінійки смартфонів Apple відбудеться 10 вересня в «Театрі Стіва Джобса». Apple представить три нові моделі iPhone, які будуть називатися iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Найпростіша, за чутками, буде оснащена IPS-екраном діагоналлю 6,1 дюйма, а дві інші отримають OLED-матриці 5,8 і 6,5 дюймів.

У нових смартфонах немає 3D Touch, але зберігся тактильний відгук (як у iPhone XR), покращена робота сканера Face ID і використовується процесор A13 з оновленим співпроцесором AMX для виконання деяких завдань, в тому числі забезпечення захисту даних. Більш щільне розміщення компонентів на логічних платах дозволило Apple встановити в ці смартфони акумулятори підвищеної ємності і великі модулі камери з декількома сенсорами.

На цьому заході може бути оголошено про офіційний реліз поновлення iOS 13. Apple вже випустила кілька бета-версій цього апдейту, а також приступила до тестування iOS 13.1. Крім того, очікується, що Apple випустить iPadOS для планшетів і оновлені версії інших операційних систем: macOS Catalina, watchOS 6 і tvOS 13.


Не пропустіть