Xiaomi випустить смартфон з рекордною яскравістю: чим він дивує

Президент Xiaomi Group Лу Вейбінг продовжує зацікавлювати публіку своїм майбутнім смартфоном. Сьогодні він повідомив нові деталі про ще не випущений флагман Redmi K70 Pro. Його презентація відбудеться 29 листопада.

Xiaomi та Redmi співпрацювали, щоб створити найкращий у світі екран. Також до роботи підключили авторитетних офтальмологів, які допомогли розробити настройки основних параметрів екранів, використавши 19 індикаторів.

Лу Вейбінг заявляє про нову концепцію “медичної та промислової інтеграції”, для захисту очей з медичної точки зору. У проєкті попрацювали над впровадженням нових стандартів захисту зору. У результаті їх назвали “захистом очей 3.0”.

Раніше глава компанії показував фото майбутного флагмана, вказуючи, що він отримає висококласний китайський екран другого покоління, що створить прорив у різних напрямках. Його яскравість буде рекордною – 4000 кд/м2 при зниженому використанні енергії. І це досить сумнівно, тому що якравість у 3000 кд/м2 значно програє аналогічному у iPhone 15 Pro.

Джерело Weibo

Не пропустіть