Xiaomi випустить смартфон із сонячною батареєю

Стало відомо, що компанія планує розробити смартфон із сонячною панеллю, яка дозволить заряджати пристрій, використовуючи природну енергію

Xiaomi випускає велику кількість моделей смартфонів щороку, від бюджетників до цікавих флагманів і навіть ігрових телефонів. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості, компанія стала важливим гравцем на світовому ринку. Крім цього, вона регулярно демонструє щось незвичайне, як, наприклад, прозорий телефон Xiaomi Mi 9, що був випущений раніше в цьому році. Останнім часом з’являється все більше чуток про нові розробки компанії.

У липні минулого року китайський ТехноГігант подав до Всесвітнього відомства інтелектуальної власності заявку на патент смартфона з сонячною батареєю. За повідомленнями інсайдерів з LetsGoDigital, пристрій буде ще й безрамковий. Сканер відбитку пальців, швидше за все, буде розташований під екраном, основна камера буде мати два модуля.

Чи буде компанія дійсно випускати цей екологічно чистий смартфон, поки невідомо. Є ще й інші компанії, які досліджували можливості «сонячного» смартфона. Наприклад, виробник Caviar торік випустив iPhone X Tesla, який також має вбудовану сонячну панель. LG випустила додатковий аксесуар в 2010 році (модель: PCB-100) для LG Pop GD510, компактного мобільного телефону з 3-дюймовим сенсорним екраном. Якщо ви його на сонці протягом 10 хвилин, то вам вистачить на 2 хвилинний дзвінок.

Було б дуже цікаво, якби Xiaomi дійсно вирішила випустити цей смартфон. Технологічні компанії, зазвичай, не позначаються як «зелені». Голландський Fairphone, як і раніше, посідає перше місце у всіх списках. Apple також турбується про навколишнє середовище. З іншого боку, китайські компанії не так відомі своїми екологічними амбіціями, хоча Xiaomi дійсно звертає на це увагу на своєму сайті. Час покаже, чи дійсно компанія випустить цей смартфон.

Джерело LetsGoDigital

Не пропустіть