Xiaomi випустила жіночу версію годинника Amazfit GTR 42-мм

Новинка коштуватиме більше 140 доларів.

Дочірня компанія Xiaomi під назвою Huami, що займається випуском розумних годинників, на честь свого 4-річного ювілею анонсувала нове видання розумного годинника Amazfit GTR 42-мм Special Edition. Йдеться про жіночу версію годинника, що був випущений нещодавно.

Головна відмінність гаджета – золотий колір на рамці та лицьовій панелі корпусу, а також білий ремінець зі шкіри. А камінчики (австрійські фіаніти) роблять зовнішній вигляд годинника більш жіночним.

Нагадаємо, що серія Amazfit GTR 42 мм оснащена 1,20-дюймовим кольоровим AMOLED-дисплеєм, з роздільною здатністю 390×390 пікселів. Він захищений Corning Gorilla 3 і має захист проти появи відбитків пальців (AF).

Підтримує відображення: дзвінків зі смартфона, текстових повідомлень, електронних листів, календаря, повідомлень з додатків і інші інформаційні нагадування, а також допоможе знайти смартфон і управляти відтворенням музики.

Годинник також підтримують безконтактну оплату, оскільки оснащений вбудованим процесором NFC (актуально для Китаю) і його можна використовувати для розблокування розумного дверного замка. Час автономної роботи при використанні всіх датчиків – 12 днів, вибору основного набору датчиків – 34 дня, а при використанні GPS – 22 години. Також раніше була випущена 47-міліметрова версія з великим 1,39-дюймовим екраном з кращою автономністю. Вартість спеціального видання – 999 юанів (141$)

Джерело prostomob.com

Не пропустіть