Xiaomi випустила новинку вартістю 58 доларів (фото)

Кардіограф HiPee Smart ECG Wizard поміщається в кишені або сумочці, а всі показники відображаються в мобільному додатку

Партнер Xiaomi, компанія HiPee, випустила новий медичний продукт під назвою Smart ECG Wizard. Як випливає з назви, це кардіограф, який контролює частоту серцевих скорочень і знімає електрокардіограму (ЕКГ).

Пристрій дуже легкий (всього 33 г), компактний і легко поміщається в кишеню або в сумочку. Відповідно використовувати його можна в будь-який час і в будь-якому місці.

Працювати з HiPee Smart ECG Wizard дуже просто. Для цього необхідно взяти пристрій двома руками і помістити його між вказівними і середніми пальцями. Через кілька секунд показники будуть збережені.

HiPee Smart ECG Wizard забезпечує моніторинг ЧСС та зняття ЕКГ відповідно до медичних стандартів і зберігає ці дані, щоб можна було показати їх лікарю. Більше того, якщо виявлені проблеми з серцем, пристрій видасть користувачеві попередження для термінове звернення за медичною допомогою. Апарат вміє визначати такі аномалії серцевих ритмів.

Кардіограф синхронізується зі смартфоном через Bluetooth, а всі показники можна подивитися в спеціальному додатку. Вбудованого акумулятора вистачає до двох місяців автономної роботи. Пристрій можна придбати за ціною 399 юанів (приблизно 58 доларів).


Не пропустіть