Xiaomi випустила бюджетний електричний обігрівач, на якому можна сушити одяг

Тому що зима вже близько :-)

Viomi, дочірня компанія Xiaomi, випустила підлоговий електричний обігрівач Baseboard Heater Pro. Він здатний підтримувати температуру 5-35°C в приміщенні і нагрівається вже через 5 секунд після включення.

Він працює за конвекційним принципом: холодне повітря затягується в пристрій, прогрівається і виходить через решітку зверху. За рахунок циркуляції повітря кімната нагрівається рівномірно. Такий метод також підходить для обігріву великих приміщень.

Також доступна Mijia-версія, яка має підтримку системи розумного будинку Mi Home. Вона відрізняється від звичайної не тільки можливістю управління з смартфона, але і розташуванням LCD-дисплея: тут він знаходиться зверху, а не спереду. Але розумна версія також трохи менш потужна: в ній 127 нагрівальних елементів з алюмінію, в той час як у звичайної – 136.

У обох версій неслизькі ніжки і функція захисту від дітей. Крім того, вони захищені від пилу і вологи за стандартом IPX4. Завдяки цьому обігрівач можна використовувати для сушки одягу: просто помістіть пристрій під сушилку або вішалку. Прилад буде в порядку, навіть якщо на нього потрапить вода.

Пристрої вже надійшли в продаж в Китаї. Стандартний Viomi Baseboard Heater Pro коштує 499 юанів (≈ 1700 грн), а Mijia-версія – 599 юанів (≈ 2000 грн). Зовні їх не переплутати: «розумна» модель біла, в стилі більшості побутових приладів екосистеми Xiaomi, а звичайна – темно-сіра.

Джерело TuttoAndroid gizmochina

Не пропустіть