Xiaomi випустила дешеву бездротову мишку Mi Wireless Mouse 2, яка працюватиме рік без підзарядки

Вона отримала більш ергономічний корпус і безшумні клавіші, але меншу роздільну здатність оптичного датчика

У 2017 році Xiaomi випустила свою першу бездротову мишку. Коштувала вона тоді 69 юанів, що приблизно відповідало 10 доларам. Пізніше на ринок вийшла досить популярна друга версія маніпулятора вартістю 15 доларів. І ось тепер китайський промисловий гігант випустив здешевлену модифікацію Mi Wireless Mouse 2, ціна якої в Китаї встановлена на рівні 59 юанів (8 доларів).

Як і раніше, новинка виконана в єдиному мінімалістичному стилі з симетричним дизайном. На відміну від попередньої моделі, тут немає ніяких бічних кнопок, тільки дві основні клавіші (безшумні) і коліщатко прокрутки з алюмінієвого сплаву. Корпус миші піддали піскоструменевій обробці, а майже непомітна структура миші не дає їй вислизати з рук.

За словами компанії, мишка стала більш ергономічною завдяки округленій формі корпусу. Маніпулятор обладнаний оптичним датчиком з роздільною здатністю 1000 dpi, а однієї батареї типу АА вистачить до 12 місяців автономної роботи.

Аналогічно оригінальній моделі Mi Wireless Mouse, друге покоління маніпулятора Xiaomi використовує для бездротового підключення радіоканал з частотою 2.4 ГГц. Заявлена ​​підтримка операційних систем Windows 7/8/10, Mac OS X 10.8 і вище, а також Chrome OS. Миша поставляється в двох кольорах: чорному і білому.


Не пропустіть