Xiaomi випускає розумні ваги, які коштують усього 10 доларів

Лише минулого місяця компанія Xiaomi випустила на ринок ваги MIJIA Weighing Scale S200. Тепер у Китаї з’явилася версія Xiaomi MIJIA Weighing Scale S200 Blue у синьому кольорі. Ваги S200 здатні вимірювати чотири параметри тіла одночасно, вони забезпечують високу точність вимірювань частково завдяки Е-подібному і високоточному датчику з марганцевої сталі. Мінімальна ціна поділки датчика становить 0,05 кг, а діапазон зважування – від 0,1 кг до 150 кг. Ваги можуть інтелектуально визначати режими для ефективного вимірювання.

Xiaomi MIJIA Weighing Scale S200 також може розрахувати стандартну вагу на основі зросту та віку користувача. Ваги пропонують користувачеві розумні рекомендації щодо контролю ваги, щоб зменшити небезпеку для здоров’я, спричинену неконтрольованими режимами схуднення. Пристрій також вимірює параметри тіла, такі як вага та ІМТ, у режимі реального часу. Мобільний додаток MIJIA надає користувачам безліч даних, включаючи тенденції зміни ваги за певні проміжки часу – тижні, місяці та роки.

Розумні ваги підтримують тестування рівноваги. Користувач може стояти на одній нозі на вагах і використовувати додаток MIJIA для отримання даних та розуміння координації, стабільності та реакції тіла. Додаток може зберігати інформацію до 36 осіб одночасно. Він також підтримує підключення до Bluetooth-шлюзу, а також випадкове зважування людей без збереження супутніх даних.

Вартість Xiaomi MIJIA Weighing Scale S200 Blue Edition становить 69 юанів ($10). Пристрій можна придбати в магазинах Xiaomi Mall, Xiaomi Youpin та на JD.com. Наразі немає жодних вказівок на глобальну доступність та ціну нових ваг Xiaomi MIJIA.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть