Xiaomi видаляє одну з найпопулярніших функцій HyperOS

Несподіваним кроком Xiaomi видаляє популярну функцію. Користувачі шукатимуть опцію фонового відтворення відео, яка з’явилася в MIUI 12 і більше не буде доступна в HyperOS. Китайський бренд вирішив прибрати її, ймовірно, після попередження Google.

Адже можливість відтворювати відео у фоновому режимі з вимкненим екраном була доступна лише для преміум-користувачів. Завдяки цій функції, яка раніше існувала в таких додатках, як YouTube, навіть користувачі без преміумпідписки могли легко слухати бажану музику у фоновому режимі.

Xiaomi буде поступово видаляти цю функцію з відеоінструментів з новими оновленнями. Панель інструментів для роботи з відео отримала високу оцінку за свої корисні функції та була додана в MIUI 12. Тепер в MIUI 15 (HyperOS, як її називає Xiaomi) не буде можливості відтворювати відео з вимкненим екраном. Тим, хто все ще хоче користуватися цією функцією, доведеться оформити преміумпідписку на YouTube.

До уваги користувачів інтерфейсів MIUI 12, MIUI 13, MIUI 14 та HyperOS (MIUI 15)! Якщо ви оновите додаток безпеки до зазначених нижче версій, можливість відтворення відео з вимкненим екраном буде вимкнена. Це не є проблемою й офіційно заявлено самим брендом.

Що ж тепер буде? Xiaomi має дотримуватися політики Google і, на жаль, цю функцію доведеться видалити. Хоча користувачі засмучені, з цим нічого не поробиш. Проте, не варто забувати, що існують різні методи. Android – це операційна система з відкритим вихідним кодом. Ви можете вносити будь-які зміни в операційну систему, і користувачі можуть робити все, що завгодно, провівши невелике дослідження. Або ж ви можете просто купити підписку.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть