Xiaomi увірвалася в рейтинг найбільших корпорацій Fortune Global 500

Китайський технологічний гігант вийшов на дійсно серйозний рівень, потрапивши в топ-500 корпорацій світу

Компанія Xiaomi раз у раз з’являється у новинах останні кілька днів. Чи то анонсування нових пристроїв або випуск сумнівних оновлень вони залишаються на слуху. І на цей раз у компанії дійсно великі новини — їй вперше вдалося пробитися в список Fortune Global 500 під номером 468.

Для тих, хто не в курсі, список Fortune Global 500 (також відомий як Global 500) являє собою щорічний рейтинг 500 найбільших за доходами корпорацій світу, який щорічно складається і публікується журналом Fortune. І, як повідомляє портал Gizmochina, тепер Xiaomi офіційно є 468-ю в цьому списку, що є справжнім подвигом для компанії, якій немає і десятка років.

«Xiaomi треба було всього дев’ять років, щоб потрапити в список Fortune Global 500, і ми повинні подякувати всім нашим шанувальникам і користувачам за їх незмінну підтримку. Ми також є наймолодшою компанією рейтингу в цьому році, чим дуже пишаємося », – підкреслив Лей Цзюнь, засновник, голова правління і головний виконавчий директор Xiaomi.

«За минулий рік ми багато чого змінили в наших стратегіях торгівлі, виробництві продуктів, і розробці брендів. Ці зміни дозволили Xiaomi постійно зростати навіть в умовах жорсткої конкуренції з боку вітчизняних і зарубіжних колег », – додав Лей Цзюнь.

Будучи інтернет-компанією, заснованою в квітні 2010 року, Xiaomi в даний час є четвертим за величиною брендом смартфонів у світі. Її продукція представлена більш ніж в 80 країнах і займає лідируючі позиції на багатьох ринках. У липні 2019 року компанія вперше потрапила в список Fortune Global 500, зайнявши 468-е місце серед всіх і 7-е в категорії «Інтернет-послуги та роздрібна торгівля».

Крім цього, Xiaomi інвестувала в більш ніж 200 своїх дочірніх компаній, багато з яких спеціалізуються на розробці пристроїв розумного будинку. Таким чином, до квітня 2019 року загальна споживча мережа компанії нараховувала 171 мільйон підключених пристроїв, не рахуючи смартфонів і ноутбуків.

Звичайно, їм все ще далеко до таких компаній як Apple і Samsung, але це нормально. Адже сам факт потрапляння Xiaomi в такі рейтинги вже є величезним проривом. Це, без сумніву, є великим досягненням, і свідчить про те, як добре у неї зараз йдуть справи.


Не пропустіть