Xiaomi реабілітували проблемні Mi Watch новим оновленням

Правда за межами Китаю годинники від цього кориснішими не стали

Xiaomi Mi Watch – перші “розумні” годинники китайської компанії, що надійшли до продажу кілька тижнів тому. За цей час пристрій вже встигли не тільки похвалити, але і суттєво вилаяти, у першу чергу в зв’язку з достатньою кількістю програмних помилок. Виробник, очевидно, почув скарги користувачів новинки, у зв’язку з чим оголосив про швидкий вихід першої “латки” для своїх “розумних” годинників.

Оновлення, яке почне поширюватися в період з 3 по 5 грудня, усуне одну з головних проблем Mi Watch – так зване “затинання”, при якому годинники під час першого з’єднання зі смартфоном зависали на певний проміжок часу, не реагуючи на будь-які дії з боку користувача. Крім цього за планами компанії, оновлення має зробити більш плавною роботу фірмового магазину додатків, а також прискорити запуск встановлених на годиннику програм.

Нагадаємо, що на даний момент Xiaomi Mi Watch доступні лише на китайському ринку, через що в пристрої відсутня підтримка повноцінної оплати через Google Pay, незважаючи на наявність NFC-модуля і встановленої на годиннику операційної системи Wear OS. Судячи з останніх даних, анонс гаджета для глобального ринку очікується на початку наступного року, в рамках всесвітньої виставки MWC 2020.

Джерело mydrivers

Не пропустіть