Xiaomi провела зимовий тест-драйв електрокара SU7 та повідомила ціну

Минулого місяця Xiaomi офіційно представила електромобіль SU7, але не повідомила жодної інформації про ціну на обидві версії (SU7 та SU7 Max). Оскільки компанія Xiaomi побудувала свій бренд на принципі “ціна-якість” у світі мобільних пристроїв, багато людей сподівалися на відповідну ціну першого електромобіля.

Згідно з інформацією, що надійшла від страхової компанії в Китаї, топова версія SU7 Max буде коштувати 361 400 китайських юанів, що в даний час дорівнює 47 300 євро.

Можливо, це більше, ніж ви очікували, але не забуваймо, що SU7 Max має 673 к.с., розганяється з 0 до 100 км/год за 2,8 секунди та розвиває максимальну швидкість 265 км/год. Він також має акумулятор на 101 кВт-год. Ми б сказали, що “шлях Xiaomi” залишається незмінним – це кращі технічні характеристики, ніж у будь-якого електромобіля за аналогічною ціною.

У Китаї припускають, що, виходячи з ціни на топверсію SU7 Max, базова модель SU7 буде коштувати близько 250 000 юанів, що на сьогодні означає 32 800 євро. Але це лише припущення. Зі свого боку бос Xiaomi Лей Цзюнь неодноразово спростовував чутки про низькі ціни, кажучи, що автомобіль “буде трохи дорогим”, оскільки відповідатиме характеристикам розкішних автомобілів.

Наразі Xiaomi тестує процес продажу та ліцензування, а це означає, що кілька одиниць отримають номерні знаки і все таке – отже, їм також потрібна страховка, саме так і з’явилася інформація про ціну SU7 Max. Будемо сподіватися, що це була реальна сума, яку Xiaomi планує за нього просити, а не порожній звук – але це, звичайно, не виключено.

До речі, про тестування: нещодавно SU7 пройшов всебічне тестування на снігу та льоду, і у нас є коротке відео, яке це демонструє.

Здається, всі тести проходять добре, єдина проблема для нас, людей, які не живуть в Китаї, полягає в тому, що SU7, можливо, ніколи не буде офіційно продаватися в інших країнах.

Джерело ArenaEV

Не пропустіть