Xiaomi продовжує втрачати своїх керівників

Ще два топ-менеджери Xiaomi, які внесли значний вклад в розвиток компанії, вирішили залишити свої посади

Xiaomi позбулася двох топ-менеджерів, які пропрацювали в компанії п’ять років. Один з них — відомий Донован Сан (Donovan Sung), міжнародний директор з продуктового маркетингу Xiaomi Global, другий — Джай Мані (Jai Mani), який очолював відділ продукції бренду POCO.

Донован Сан приєднався до команди Xiaomi в 2014 році і протягом цього часу виконав величезну роботу з популяризації бренду на міжнародному ринку. Під його керівництвом компанія запустила продажу своєї продукції в десятках нових країн і, відповідно, істотно збільшила свою призначену для користувача базу. У п’ятницю, 19 липня, він написав в Twitter кілька прощальних повідомлень, в яких подякував своїй команді і всім Mi-фанам.

Донован Сан також повідомив, що йде в Google, де буде допомагати в просуванні платіжного сервісу Google Pay на ринках, що розвиваються.

Джай Мані (Jai Mani) в свою чергу також відноситься до «старої» команді Xiaomi. Він працював в компанії ще при Хьюго Баррі (Hugo Barra). Останній рік топ-менеджер очолював бренд POCO / Pocophone і був представником компанії в Індії. Найзначнішим його досягненням є поява бюджетного флагманського смартфона Pocophone F1, в розробці якого він брав безпосередню участь.

Джай Мані не робив ніяких офіційних заяв, тому його нове місце роботи поки не відомо. Проте є припущення, що він знайде себе в охороні здоров’я, оскільки на його сторінці в Twitter зазначено, що він цікавиться технологіями охорони здоров’я з упором на психічне здоров’я. Джай Мані також написав, що відкритий до пропозицій.

Нагадаємо, в січні 2017 року Xiaomi покинув Хьюго Барра, під керівництвом якого компанія вперше серйозно заявила про себе за межами Китаю і успішно дебютувала на міжнародній виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі.


Не пропустіть