Xiaomi презентує преміальний флагман з камерами Leica вже на MWC 2023

Компанія Xiaomi нещодавно офіційно презентувала флагманський модельний ряд Xiaomi 13 у Китаї, і зараз стало відомо, що компанія планує показати ще один флагман вже на MWC 2023 – ним має стати преміальна модель Xiaomi 13S Ultra. Нагадаємо, що виставка MWC 2023 буде проходити у Барселоні з 27 лютого по 3 березня.

Очікується, що смартфон отримає покращену камеру (ймовірно, з дюймовим сенсором, який вперше з’явився у Xiaomi 12S Ultra), яка буде створена у партнерстві з брендом Leica. Новий флагманський смартфон Xiaomi має отримати топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 та дисплей з роздільною здатністю QuadHD+.

На жаль, інших даних про характеристики потенційного Xiaomi 13S Ultra поки немає. Модель має конкурувати з топовим Samsung Galaxy S23 Ultra, який повинен бути презентований вже 1 лютого цього року, тому її перелік характеристик повинен бути справді топовим. Зрозуміло, преміальний апарат буде мати преміальну ціну – очікується, що вона складе близько 1000 євро за базову конфігурацію.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть