Xiaomi представила розумне дверне вічко. Воно оснащене камерою і вміє маскувати голос користувача

Вічко, дзвінок і камера спостереження в одному пристрої.

Xiaomi спільно з брендом Chuangmi представила розумне дверне вічко з функцією Smart Cat Eye. Воно оснащене камерою з кутом огляду 161º, яка дозволяє бачити практично всю сходову клітку, а не тільки голову відвідувача. При цьому спеціальний алгоритм вирівнює картинку, прибираючи ефект «риб’ячого ока». У камери є нічний режим, отже вона здатна працювати навіть у темряві.

Зображення із вимкненим (зліва) і увімкненим (праворуч) алгоритмом випрямлення.

Можна включити режим спостереження – тоді камера автоматично почне запис, якщо виявить людей поблизу. Відео зберігається на звичайну micro SD карту в Full HD. Штучний інтелект мінімізує спрацьовування на тварин і людей, які проходять повз, не підходячи до ваших дверей.

Кнопка на пристрої служить в якості дзвінка – звук налаштовується через додаток. Вбудований динамік дозволяє розмовляти, не відкриваючи двері. При бажанні можна навіть змінити голос – як стверджує виробник, ця функція буде особливо корисна для дівчат, які проживають одні.

Відео з камери транслюється на 5-дюймовий дисплей, який кріпиться всередині квартири або будинку. Він оснащений батареєю на 5 000 мА ⁄ год, якої вистачить на 2-7 місяців роботи. Камера і екран продаються лише в наборі: якщо зламається щось одне, міняти доведеться всю систему. Втім, новинка сумісна з системою розумного будинку Mijia / Mi Home, отже відео з камери можна переглядати прямо через смартфон.

Xiaomi Smart Cat Eye оцінили у досить демократичні ¥ 369. Пристрій надійде у продаж в Китаї 16 січня наступного року.


Не пропустіть